laminacja brwi w domu

Nanobrow Lamination Kit – za co uwielbiam ten zestaw do laminacji brwi?

Hej!

Znalazłyście w ostatnim czasie jakieś makijażowe hity? Ja tak – najwyższa pora się z Wami podzielić wyjątkowymi odkryciami 🙂

Jednym z największych jest dla mnie bez wątpienia Nanobrow Lamination Kit – profesjonalny zestaw do laminacji brwi, który zupełnie odmienił mój makijaż. Nadaje się on zarówno do salonów kosmetycznych, jak i na domowy użytek. Jeśli chciałybyście zacząć swoją przygodę z laminowaniem brwi w domu, nie ma na co czekać! 🙂

Dzisiaj opowiem Wam, co to jest laminacja brwi, jak laminować brwi samodzielnie z zestawem do laminacji brwi od Nanobrow i czy jest to rozwiązanie dla każdego.

Laminacja brwi – co to za metoda i czy warto?

Laminacja brwi to bezbolesny zabieg polegający na trwałym ułożeniu włosków i zapewnieniu im pożądanego kształtu za pomocą odpowiednich preparatów. Celem jego wykonywania jest zapewnienie sobie naturalnego wyglądu i uzyskanie delikatnego podkreślenia brwi, które wyglądają na bardzo zadbane i zdrowe.

Uważam, że laminacja brwi jest wygodnym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać, szczególnie, jeśli macie niesforne włoski, nad którymi ciężko zapanować.

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit, czyli jak laminować brwi w domu

Nie musicie się martwić, że nie dacie sobie rady z laminowaniem brwi w domu. Sama wcześniej wybierałam się do kosmetyczki, ale kiedy odkryłam, że wcale nie jest to trudne z zestawem do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit, uznałam, że niepotrzebnie się tak przejmuję 🙂 wystarczyło nieco praktyki – dzisiaj czuję się w tym pewnie i zawsze jestem zadowolona z efektów, które uzyskuję (a moja kosmetyczka pewnie zastanawia się, dlaczego już do niej tak często nie chodzę :D).

laminowanie brwi

A więc… jak laminować brwi z zestawem do liftingu i laminacji brwi od Nanobrow?

 1. Wykonuję dokładny demakijaż, skupiając się w szczególności na okolicach oczu – wybieram bezolejowe kosmetyki.
 2. Nakładam nieco kleju za pomocą aplikatora. Czekam 25-50 sekund.
 3. Za pomocą pędzelka aplikuję preparat do liftingu brwi.
 4. Czekam 5-8 minut, po czym usuwam suchym wacikiem.
 5. Nakładam ostatni preparat. Czekam znów 5-8 minut. Usuwam wilgotnym wacikiem.
 6. Przeczesuję włoski i gotowe!

Przy nakładaniu każdego z preparatów skupiam się na tym, aby zaczesywać włoski w pożądanym kierunku.

Co ważne, w przypadku zestawu do laminacji brwi od Nanobrow buteleczki są ponumerowane, więc nawet za pierwszym razem wiecie dokładnie, jaki krok wykonać w danej chwili 🙂 to dobre rozwiązanie dla każdej kobiety, która ma już dość codziennego malowania włosków!

Efekty laminacji brwi z zestawem do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit

 • włoski wydają się być grubsze i zdecydowanie gęstsze,
 • uzyskuję naturalny efekt aż do 6 tygodni (tylko pomyślcie – 6 tygodni bez codziennego malowania brwi :D),
 • pozbywam się problemu niesfornych, odstających włosków,
 • moje łuki brwiowe mają pożądany kształt,
 • zestaw wystarcza na ok. 10 użyć, więc cenowo za jeden zabieg laminacji wchodzi naprawdę tanio!

Cieszę się, że nie muszę już wydawać pieniędzy na zabieg laminacji brwi – mam swój zestaw i zajmuję się włoskami wtedy, gdy mam na to ochotę 🙂

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit znajdziecie na oficjalnej stronie www.nanobrow.pl, a także w innych sklepach internetowych. Na pewno jest też w sklepach stacjonarnych. Zdaje mi się, że gdzieś widziałam w swoim mieście taki zestaw do laminacji brwi… Rossmann chyba? Musicie zajrzeć!

Papa! Do następnego!