Nawilżająca szminka Color Sensational Maybelline

Kosmetyki 2 w 1 są najlepsze. Taka też jest szminka Color Sensational od Maybelline. Pomaluje i nawilży twoje usta.

Aby usta były zdrowe i ładne, trzeba o nie systematycznie dbać. Robić delikatny peeling, nawilżać, malować szminką i stosować mnóstwo innych zabiegów i kosmetyków. Zazwyczaj nosisz w swojej kosmetyczce lub torebce krem nawilżający lub bezbarwną pomadkę, błyszczyk lub szminkę. Pewnie nakładasz kilka warstw kosmetyków, by nadać swoim ustom odpowiedni kolor lub zapewnić im zabezpieczenie przed niską temperaturą albo słońcem. I założę się, że prędzej czy później wszystkie te warstwy spłyną lub zetrą się. Jeśli chcesz jednocześnie nawilżyć i pomalować usta, i to jednym ruchem ręki, wypróbuj szminkę Color Sensational marki Maybelline.

Przebieraj w kolorach; jest ich aż 68! Dostępne są odcienie różu, brązów, fioletów, i czerwieni. Kolory opakowań szminek zależą od jednej z czterech wymienionych wyżej gam kolorystycznych. Barwy szminek są bardzo wyraziste, dzięki zawartych w nich pigmentach. Kolor utrzymuje się długo na ustach. Szminki mają lekką, kremową konsystencję; nie sklejają warg, nie kruszą się, nie osypują i nie zbierają w kącikach ust. Szminki Maybelline nie tylko koloryzują. Ich drugim zadaniem jest ochrona i nawilżenie. Dzięki miodowemu ekstraktowi wygładzają wargi, powodują, że usta stają się miękkie i lśniące. Szminki Color Sensational są bardzo wydajne.

Maybelline podpowiada, jak należy korzystać ze szminek Color Sensational. Makijaż zacznij od górnej wargi. Pomaluj jej środek, następnie zewnętrzne krawędzie; potem obrysuj kontur ust. To samo powtórz na dolnej wardze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *