nanolash rzęsy bondingowe

Przedłużyłam rzęsy sama ze sztucznymi rzęsami w kępkach Nanolash!

Dziewczyny, jeśli marzycie o pięknych, gęstych rzęsach w zaledwie 10 minut, to przychodzę do Was z fenomenalnym rozwiązaniem! Od tygodnia testuję kępki rzęs DIY Eyelash Extensions, które przykleiłam samodzielnie w domu. Jesteście ciekawe mojej opinii?

Długi czas przedłużałam rzęsy u kosmetyczki. Jednak stałe poszukiwanie wolnego terminu, a następnie kilka godzin spędzonych na leżance zaczynały mi się mocno dawać we znaki. Moją uwagę przyciągnęły rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash

Kępki DIY Lash Extensions – komplet rzęs lub cały zestaw!

Wchodząc na stronę producenta – Nanolash – mogłam wybrać komplet kępek lub cały zestaw do przedłużania rzęs. Znajdują się w nim remover, bonder, sealer oraz pęseta do rzęs.

Mój wybór padł na komplet 36 kępek, bez dodatkowych akcesoriów. Wszystko, co niezbędne, miałam już w domu.

rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji nanolash

W opakowaniu znalazłam kępki w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Szczerze, bardzo mnie to ucieszyło. Mogłam dowolnie manipulować stylizacją, aż do osiągnięcia pożądanego efektu.

Pamiętajcie, że jeśli nie posiadanie bondera, removera i innych akcesoriów, to lepiej będzie zamówić cały zestaw od Nanolash DIY EYELASH EXTENSIONS STARTER KIT. Znacznie ułatwi Wam to aplikację!

Szybkie przedłużanie rzęs w domu – czy się udało?

Kępki DIY Lash Extensions to produkt, którego aplikacja ma zająć jedynie 10 minut. Tak przynajmniej obiecuje producent.

Przyznam się – nigdy wcześniej nie przyklejałam rzęs samodzielnie. Zdecydowałam się więc postępować zgodnie z instrukcją producenta. Wykonałam demakijaż oka, osuszyłam rzęsy, a następnie:

  • nałożyłam warstwę bondera i odczekałam 30 sekund, aż uzyska on pełną lepkość;
  • pęsetą wyciągnęłam kępkę z opakowania i dokleiłam ją około 1 mm od linii rzęs;
  • na całość nałożyłam sealer i rozczesałam kępki, by połączyły się z naturalnymi włoskami.

Czas stop! Aplikacja zajęła mi niecałe 10 minut, czyli dokładnie tyle, ile wskazywał producent.

Kępki rzęs DIY Eyelash Extensions – łatwo i przyjemnie, ale czy trwałe?

Przedłużanie rzęs w domu z kępkami do samodzielnej aplikacji faktycznie było wyjątkowo łatwe i przyjemne. Pozostaje jeszcze kwestia trwałości wykonanej aplikacji.

przedłużanie rzęs w domu efekty

Wspomniałam, że rzęsy bondingowe testuję od tygodnia. Oznacza to, że aplikacja u mnie trzyma się już 7 dni i dalej prezentuje się znakomicie! Producent obiecywał trwałość do 5 dni. Moim zdaniem, przy odpowiedniej pielęgnacji, można ten okres śmiało wydłużyć.

Starałam się spać na plecach, dbać o higienę okolic oczu, a także regularnie przeczesywałam włoski drobną szczoteczką. W efekcie nadal cieszę się aplikacją, którą wykonałam już 7 dni temu.

Przypomnę tylko, że na jedną aplikację potrzebowałam 4 kępki. Możecie oczywiście przykleić więcej, jeśli zależy Wam na efekcie Volume. Ja postawiłam na delikatną, codzienną stylizację rzęs. Biorąc pod uwagę, że w opakowaniu jest 36 kępek, to można przy ich pomocy wykonać aż 4 aplikacje! Kępki do przedłużania rzęs w domu od Nanolash są wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem!

Rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions to 10/10!

Samodzielne przedłużanie rzęs w domu zawsze wydawało mi się niemożliwe. Jednak z kępkami do samodzielnej aplikacji przekonałam się, że nie jest to wcale skomplikowane!

3 różne długości rzęs, a także elastyczny pasek zagwarantowały mi uwodzicielskie spojrzenie jedynie w 10 minut. Dodatkowo sztuczne rzęsy do samodzielnego przedłużania idealnie połączyły się z moimi włoskami. Nie było widać śladów łączenia, czy nadmiernego sklejenia włosków.

Dziewczyny, jeśli zależy Wam na osiągnięciu spektakularnych efektów, w krótkim czasie i bez zbędnych wydatków, to kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash są właśnie dla Was!