mydło do brwi Nanobrow

Moje najlepsze mydło do brwi – Nanobrow Eyebrow Styling Soap. Stosowanie, działanie, opinie

Cześć Kochani!


Pewnie wiele z Was już słyszało o super trendzie w stylizacji brwi, czyli modnym wszędzie soap brows. Mydło do brwi jest znane już kilka dekad, a ciągle jest popularne, nie przestaje być na topie. Właściwie nie ma się co dziwić, bo tylko mydełko do brwi pozwala uzyskać tak idealnie ułożone brwi, jak po laminacji. Chcecie dowiedzieć się więcej i wypróbować na sobie efekt soap brwos? W takim razie mam dla Was wyjątkowe mydełko, czyli Nanobrow Eyebrow Styling Soap. Zapraszam na wpis!

Ciekawostka o mydłach do brwi

Kochani, czy wiecie, że do niedawna układano brwi na tradycyjne, glicerynowe mydło do rąk?
Świetnie utrwalało włoski i utrzymywało je na miejscu, ale niestety dawało przy tym niemiłe uczucie napięcia skóry. Trzeba je było rozrabiać z wodą i cały czas pilnować, by otrzymać odpowiednią gęstość mieszanki (mi się to udawało tylko czasami, najczęściej miałam za rzadką papkę). Na szczęście ktoś mądry się zlitował nad nami i dziś możemy spotkać w sklepach specjalne, już gotowe mydełka do brwi, które działają bez wody! Jednym moich ulubionych jest Nanobrow Eyebrow Styling Soap i już Wam wyjaśniam, dlaczego jest takie świetne!

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – mój hit w stylizacji brwi

Dlaczego uwielbiam to mydło do brwi?

W telegraficznym skrócie można to opisać w kilku punktach. Nanobrow Eyebrow Styling Soap to mydełko, które docenicie za to, że jest:

1. wegańskie,
2. gotowe do użycia, działa bez wody,
3. łatwe w użyciu, dzięki fajnej konsystencji, która bardzo uprzyjemnia stosowanie,
4. świetnie stylizujące – utrwala nawet bardzo niesforne włoski,
5. poręczne, wydajne, schowane w ładnym pudełku,
6. odpowiednie do wszystkich karnacji i kolorów brwi, bo jest bezbarwne 🙂
7. efektowne – lekko pogrubia włoski, dając efekt pełnych brwi,
8. trwałe – utrwala brwi na cały dzień, ale nie daje tego niefajnego efektu usztywnienia,
9. uniwersalne – możecie je stosować samo, lub z wybranym kosmetykiem do makijażu: pomadą, cieniami do brwi, pisakiem itp.

Nanobrow Eyebrow Styling Soap, stosowanie

Osobiście jestem zachwycona tym jak sprawnie, szybko i gładko to wszystko idzie. Dzięki temu, że nie musicie mydła przygotowywać do nałożenia na brwi, po prostu cały makijaż trwa dosłownie chwilę!

Jak układam moje brwi na mydło w dwóch krokach?

  1. Nabieram odrobinę mydła Nanobrow na dołączoną do zestawu spiralkę.
  2. Kolejny krok, to po prostu stylizacja: czeszę brew, układając włoski.

Potem czekam chwilkę, aż mydełko zastygnie i utrwali efekt.

To wszystko! Prawda, że dziecinnie łatwe i mega szybkie?

Polubicie je także dlatego, że Nanobrow Eyebrow Styling Soap jest niezwykle wydajne, schowane w piękne, praktyczne pudełeczko, dzięki któremu możecie je nosić je przy sobie w torebce lub zabrać na wyjazd. Glicerynowa, zwykła kostka raczej nie nadawała się do torebki, prawda? 😀
Nie mogę się doczekać, kiedy napiszecie mi, czy używaliście Nanobrow Eyebrow Styling Soap i czy to mydełko do brwi sprawdziło się u Was!

Na dziś to juz wszystko, uściski! <3