Błyszczyk Love Lips

Czy błyszczyk może jednocześnie nawilżać i redukować oznaki starzenia? Tak! Taki jest Love Lips od The Powder Lounge London.

Usta, tak jak inne części twarzy, podlegają procesom starzenia. Mogą one zachodzić nieco szybciej i w inny sposób niż dzieje się to w przypadku reszty ciała. Pojawiają się zmarszczki wokół ust, pogłębiają się bruzdy nosowo – wargowe; dochodzi do zaniku granicy pomiędzy skórą a czerwienią wargową i zmian w okolicy kącika ust; zmniejsza się objętość warg. Wiele czynników przyczynia się do procesów starzenia ust. Należą do nich: mała ilość gruczołów łojowych (to cecha naturalna budowy ust), czynniki atmosferyczne (niskie temperatury lub długie kąpiele słoneczne), mimika, palenie papierosów, podpieranie twarzy rękoma, a nawet ubytki w uzębieniu. Oczywiście współczesna medycyna i kosmetologia znają wiele sposobów poprawy wyglądu ust. Są to: ostrzykiwanie twarzy botoksem lub kwasem hialuronowym, zabiegi laserowe lub złuszczające. Ale po co wydawać fortunę na inwazyjne kuracje albo spędzać godziny w salonach kosmetycznych? O wiele prościej będzie wypróbować błyszczyk Love Lips marki The Powder Lounge London.

Podstawową pielęgnację ust stanowi ich systematyczne nawilżanie. Taki efekt zapewnia błyszczyk Love Lips. Usta stają się miękkie i odżywione. Dodatkowo kosmetyk sprawia, że usta wyglądają młodziej. Lepszy wygląd zapewniają: masło Shea, witaminy E i F oraz filtr przeciwsłoneczny. Błyszczyk zawiera ekstra dodatek w postaci feromonów. Nałożenie błyszczyku na usta powoduje mrowienie i powiększenie ich.

Błyszczyki Love Lips od The Powder Lounge London dostępne są w trzech kolorach. Czerwony Love Bite nadaje ustom intensywny i błyszczący kolor. Różowy Cupid Kiss i beżowy Hello Lover zapewniają naturalny wygląd i połysk.

Opakowanie błyszczyku to szklana przezroczysta buteleczka z czarną, ozdobioną kwiatowym motywem zakrętką. Buteleczka przewiązana jest elegancką kokardką. Całość zapakowana jest w kolorowy kartonik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *