Błyszczyki od Calvina Kleina

Chcesz mieć kolorowe i zadbane usta? Pomaluj je błyszczykami od Calvina Kleina.

Calvin Klein potrafi zadbać o nasze usta. Marka przygotowała błyszczyki pojedyncze i pakowane po trzy lub cztery w zestawie.

Błyszczyki mają konsystencję musu, dzięki czemu ładnie rozprowadzają się na ustach. Nadają im intensywny i trwały kolor, delikatny zapach oraz smak. Błyszczące drobinki zapewniają ustom połysk. Błyszczyk nie skleja warg i nie pozostawia na nich żadnych śladów. Dobrze nawilża i zwiększa objętość. Błyszczyk możesz nanieść na usta pomalowane wcześniej szminką. Produkt został przetestowany dermatologicznie.

Błyszczyki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, poczynając od jasnoróżowego (Bubblegum), poprzez odcienie fioletu (na przykład Plum) i koloru brązowego (między innymi Holiday); jest nawet kolor jeżynowy oraz fuksja.

Kosmetyk zamknięty jest w małym przezroczystym słoiczku z kolorową zakrętką. Każde opakowanie posiada uszczelkę – to dowód na to, że kosmetyk nie był wcześniej przez nikogo używany. Błyszczyki dostępne są w zestawach: w pudełku znajdują się trzy lub cztery słoiczki. Taki zestaw doskonale nadaje się na prezent dla najbliższej osoby. Każdego z błyszczyków możesz używać osobno – wyjąć go z zestawu, włożyć do torebki i zabrać ze sobą. Do aplikacji błyszczyku użyj pędzelka lub rozsmaruj go palcami. Jeden słoiczek zawiera 3, 1 grama kosmetyku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *