Loczki z Curl Secret od BaByliss

Sprężyste loczki lub romantyczne fale ułożysz dzięki niezwykłemu urządzeniu firmy BaByliss, Curl Secret.

Co to jest Curl Secret?

Curl Secret to automatyczna lokówka. Oznacza to, że nie musimy przesuwać ręką wzdłuż pasemka włosów (tak jak przy kręceniu loków za pomocą prostownicy), nie musimy spać w wałkach albo w papilotach oraz niszczyć włosów ondulacją. Curl Secret posiada dwa ustawienia temperatury: 210° C i 230 ° C. Czas kręcenia loków i tym samym działania na włosy wysokiej temperatury to: 8s, 10s i 12s. Urządzenie posiada wskaźnik dźwiękowy, który informuje o tym, że loczek jest już gotowy. Ponadto lokówka ma czyścik i długi (2,5m) kabel obrotowy.

Jak działa Curl Secret?

Curl Secret jest błyskawiczną lokówką. Tak samo jak w tradycyjnej lokówce ustawia się odpowiednią temperaturę. Potem kosmyk włosów wkłada się do środka urządzenia; zostaje on automatycznie wciągnięty i owinięty wokół okrągłych ceramicznych rozgrzanych głowic. Po sygnale dźwiękowym lokówka „uwalnia” loki. Kręcenie włosów za pomocą urządzenia firmy BaByliss trwa przeciętnie 15 minut. Dodatkowo Curl Secret wygładza włosy, nawet jeśli przed zabiegiem puszyły się i trudno było je ułożyć.

Do stylizacji loków z Curl Secret użyj pianki, która chroni włosy przed wysokimi temperaturami. Nową fryzurę utrwal mocnym lakierem; dodatkowo zastosować możesz nawilżającą odżywkę bez spłukiwania lub spray nabłyszczający. Curl Secret stosuje się na suchych włosach, w przeciwnym przypadku loki popsują się; podkręcanie mokrych pasemek mogłoby zniszczyć strukturę włosa, a nawet spalić je.

Lokówka Curl Secret tylko jeden raz nawija włosy na ceramiczne głowice, dzięki czemu pasemka przez krótki czas poddawane są działaniu wysokiej temperatury. Urządzenie posiada funkcję regulacji temperatury. Można zmieniać wygląd loków i stopnień skrętu pasemek, zaczynając od delikatnych fal, przez sprężyste loki, po sprężynki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *