Makijaż z cieniami Chanel

Powszechnie wiadomo, że kosmetyki od Coco Chanel uchodzą za jedne z najlepszych. Zresztą sama Coco Chanel jest ikoną stylu i szyku. Jeśli chcesz zrobić ekskluzywny makijaż, wypróbuj cienie Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Quadre.

Marka Chanel wprowadziła cztery tekstury cieni. Są to: satynowy, opalizujący, matowy i metaliczny. Dostępne są w ośmiu odcieniach: 202 Tisse Camelia, 204 Tisse Vendome, 208 Tisse Gabrielle, 214 Tisse Mademoiselle, 224 Tisse Riviera, 226 Tisse Rivoli, 228 Tisse Cambon i 232 Tisse Venetien.

Cienie Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Quadre długo utrzymują się na powiece, nie osypują i nie zbierają się w załamaniach powiek. Sprawiają, że oczy mienią się błyszczącymi drobinkami. Dzięki zawartej w nich dużej ilości pigmentów nadają makijażowi wyrazisty i głęboki kolor. Ładnie rozprowadzają się i równomiernie pokrywają całą powierzchnię powieki. W poszczególnych paletkach występują po jednym jasnym cieniu, który służy do rozświetlenia oka, i ciemnym – podkreślającym zewnętrzny kącik oka. Cienie nadają się do konturowania i cieniowania oczu. W paletkach znajdują się cienie matowe i połyskujące. Nakładaj je przy pomocy suchego lub mokrego aplikatora.

Paletka od Chanel z czterema cieniami idealnie nadaje się do stworzenia smoky eyes. Najjaśniejszy z nich nakłada się na całą powiekę i w wewnętrznym kąciku oka. Następnie trzeba położyć cień ciemniejszy od poprzedniego, a potem jeszcze ciemniejszy. Zewnętrzny kącik oka pomaluj najciemniejszym cieniem z paletki; „wyciągnij” go pędzelkiem poza górną powiekę. Rzęsy oczywiście wytuszuj. Paleta zawiera lusterko i dwa małe aplikatory z gąbeczką – taki zestaw ułatwi ci wykonanie makijażu poza domem. Całość zapakowana jest w papierowe pudełko i etui z czarnego materiału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *