Trwałość i wygoda? Tylko z pisakiem do brwi Nanobrow Microblading Pen!

Moje Drogie,

Dzisiaj trochę o makijażu brwi. Lubicie go wykonywać? Ja przez długi czas nie potrafiłam i czułam, że jest to strata czasu – efekt wychodził przerysowany, a o trwałości nie było mowy. Po kilku godzinach musiałam wprowadzać poprawki. Wciąż miałam ochotę sięgać po waciki i zostać ze swoimi naturalnymi brwiami, skoro pomalowane tak bardzo nie spełniały moich oczekiwań. Czułam jednak, że chciałabym, aby były pomalowane… tylko dobrze!

pisak do brwi z efektem microbladingu

Potrzebowałam do tego oczywiście świetnie działającego kosmetyku – bez tego ani rusz!

Czy w końcu udało mi się go znaleźć? Całe szczęście, tak!

To Nanobrow Microblading Pen – precyzyjny pisak do brwi, dzięki któremu zawsze osiągam zamierzony efekt. Odkąd mam go w swojej kosmetyczce, wykonywanie makijażu brwi stało się niezwykle proste.

Jak działa pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen?  

Pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen rysuje ultracienkie linie, które są praktycznie identyczne jak prawdziwe włoski. Dzięki temu pisakowi do brwi uzyskuję efekt microbladingu. Koleżanki namawiały mnie na ten zabieg, ale nie byłam przekonana – teraz podobne efekty mam po zastosowaniu jednego kosmetyku! Niesamowite!

Zauważam w lustrze, że mój łuk brwiowy staje się optycznie zagęszczony i że zyskuję maksymalną objętość. Przez to makijaż całej twarzy wydaje się jakiś lepszy, bardziej dopracowany. Jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze we własnej skórze! 🙂

Dzięki pisakowi do brwi Nanobrow Microblading Pen podkreślam swoją urodę, a nie tworzę przerysowany efekt – wszystko wygląda bardzo naturalnie i, co najważniejsze, zyskuję utrwalenie na cały dzień pracy. Nie muszę obsesyjnie patrzeć w lustro i upewniać się, że wszystko w porządku. Działanie pisaka do brwi od Nanobrow wciąż przechodzi moje najśmielsze oczekiwania!

Jakie są odcienie pisaka do brwi od Nanobrow?

  • Light Brown
  • Blonde
  • Dark Blonde
  • Dark Brown
  • Espresso

Pisak do brwi zaskoczył mnie intensywnością pigmentu. Odcienie są bardzo naturalne i sądzę, że z łatwością znajdziecie coś dla siebie.

Nanobrow Microblading Pen – pewna trwałość i wygoda

Formuła pisaka do brwi Nanobrow Microblading Pen jest wodoodporna, nie ściera się i nie rozmywa.

Zainspirowany techniką microbladingu aplikator pisaka do brwi ułatwia aplikację i nadaje się idealnie dla kobiet, niezależnie od posiadanych przez nie umiejętności wykonywania makijażu.

Sama myślałam, że nie dam rady precyzyjnie pomalować swoich brwi, ale z pisakiem do brwi od Nanobrow szybko osiągam efekt trójwymiarowego, bardzo naturalnego podkreślenia.

wodoodporny pisak do brwi

Wypełnianie ubytków? Tylko z pisakiem do brwi Nanobrow Microblading Pen!

Pisak do brwi od Nanobrow świetnie wypełnia wszelkie ubytki i sprawia, że po niechcianych lukach nie ma już żadnego śladu. Nie trzeba się przy tym specjalnie wysilać.

Jeśli macie problem z prześwitami, pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen na pewno sobie z nimi poradzi!

Koniec z myślami o bolesnym, permanentnym makijażu brwi – dzięki pisakowi do brwi od Nanobrow!

Znacie już może ten pisak do brwi? Dla Was też okazał się prawdziwym hitem? Koniecznie dajcie mi znać!

Czekam na Wasze odpowiedzi z niecierpliwością. Papa!

nanobrow makijaż brwi